O nás

PINC velkoobchod - maloobchod

 
Společnost Krby Pinc působí na českém trhu v oblasti vytápění rodinných domů od roku 1998. Působíme v celé ČR. Nejvíce zákazníků máme ve Sředočeském kraji - v Praze a na Příbramsku, kde jsme postavili již stovky krbů. V průběhu let jsme se specializovali také na kotle a kamna na biomasu - dřevěné peletky. 
 
Orientujeme se zejména na kvalitu výrobků a jejich dlouhověkost. Chceme vždy individuálně vyhovět zákazníkovi, pomůžeme s výběrem vhodného a cenově dostupného topidla. Poskytujeme komplexní prodejní, montážní a servisní služby, včetně poradenství, dopravy, vyřízení dotace apod. 
 
Již více jak 10 let jsme výhradním dodavatelem produktů značky MCZ do ČR.
 
 
MCZ nabízí jedinečné, vysoce kvalitní a designová automatická kamna, kotle a krby pro vytápění dřevěnými peletami a dřevem. A dále luxusní kuchyňské sporáky, zahradní krby a grily. 
 
Značka MCZ patří k evropským špičkám co do kvality a vývoje technologií zejména pro vytápění dřevěnými peletkami. MCZ je zárukou vkusných a designových produktů, které jsou zároveň praktické, mají nejvyšší emisní třídy a účinnost, jsou nízkoenergetické, moderní a ekologické.
 

                  

     Profil: ceska-peleta.cz       Naše dotované produkty: novazelenausporam.cz

 

O společnosti MCZ group SpA.

MCZ group SpA.

Italská společnost MCZ Group SpA. vznikla v roce 1975. Patří k prvním společnostem na evropském trhu, které v 90. letech začaly vytvářet systémy pro vytápění dřevěnými peletami....
+

Značky společnosti

Společnost MCZ stále rozšiřuje sortiment produktů a během několika let zahrnula pod svá křídla další přední značky italského trhu:  Interiérová kamna a krbové vložky MCZ -...
+

Chcete s námi spolupracovat?

  • Uvítáme spolupráci firem i živnostníků v oblasti staveb, vytápění, prodeje kuchyní a zahradního příslušenství.
  • Prodejcům nabízíme výhodnou spolupráci, hrazení nákladů na dopravu zboží a spolupráci na reklamě. 

Pokud máte zájem o spolupráci, neváhejte nás kontaktovat.

 

Váháte s výběrem vhodného produktu? 

Rádi vám poradíme a doporučíme nejvhodnější systém vytápění, dle vašich potřeb.
Neváhejte nás kontaktovat.

Krby Pinc MCZ

Háje 78, Příbram

PSČ: 261 01
+420 724 154 864 info@krbypinc.cz