Krbové vložky na pelety - novinka! 

Nabízíme opravdu jedinečný produkt na současném trhu - krby na pelety. 

Pokud máte rádi jedinečný požitek z domácího krbu, ale zároveň si přejete více pohodlí a méně práce s jeho údržbou, pak je krb na pelety ideálním řešením.

Peletový krb vám poskytne stejně dobře příjemný pocit tepla a živý oheň v obývacích prostorech a navíc díky vysoké účinnosti spalování pelet ušetříte za provoz krbu 60 - 80% nákladů, oproti krbu na dřevo. Pořízením krbu na pelety se vyvarujete náročného provozu krbu - zpracování, ukládání a sušení dřeva, zapalováním dřeva apod.

Peletový krb si automaticky dle programů pelety sám zapálí, natopí na požadovanou teplotu a poté temperuje na min. výkon. Vy pouze max. jednou denně přisypete pelety a užíváte živého ohně. Zásobník je stejně jako vložka zabudovaný ve zdi, pelety se doplňují pomocí otvoru ve zdi, který je opatřem nenápadným krytem, nebo volitelně i designovým. 
 
Peletové krbové vložky vynikají kvalitou zpracování a vysokou účinností nad 90%. Jsou vyrobeny z oceli, mají litinový rošt a ohniště, vnitřní stěny jsou potaženy samočistící a akumulační vrstvou AlutecNěkteré typy vložek mají vysouvací celé tělo krbu.
 
Množství popela je při spalování pelet minimální, popel stačí vynášet 1 x týdně. 
 
Nabízíme:
  • teplovodní peletové krbové vložky Hydro 
  • teplovzdušné peletové vložky AIR
  • teplovzdušné peletové vložky COMFORT AIR z rozvodem vzduchu

Krbové vložky na pelety MCZ

VIVO 80 pellet HYDRO 16kW

Teplovodní krbová vložka na pelety výměníkem o výkonu 16,9 kW. • Krbová vložka na pelety je vybavena zásobníkem o objemu 35l,...
+

Váháte s výběrem vhodného produktu? 

Rádi vám poradíme a doporučíme nejvhodnější systém vytápění, dle vašich potřeb.
Neváhejte nás kontaktovat.

Krby Pinc MCZ

Háje 78, Příbram

PSČ: 261 01
+420 724 154 864 krbypinc@seznam.cz