AIR - teplovzdušná 

Moderní a inovativní technologie - vytápění místností volným teplým vzduchem. Velice účinný a funkční způsob vytápění, ideálně v novostavbách.
 
AIR - teplovzdušná peletová kamna s ventilátorem, který rovnoměrně rozvádí teplý vzduch v místnosti, kde jsou kamna umístěna. 
 
COMFORT AIR®- teplovzdušná peletová kamna s rozvodem vzduchu, která slouží k vytápění dalších místností pomocí rozvodů teplého vzduchu. Kromě neotřelého designu, dlouhé životnosti a kvalitního zpracování Vám kamna na pelety typu Comfort Air mohou nabídnout ještě tyto výhody:
 
 
VENTILÁTOR AŽ 8 m
Ventilátor Comfort Air ®  fouká horký vzduch do ostatních místností až do maximální vzdálenosti 8 metrů se skutečnou výstupní teplotou až 80 ° C.
 
SNADNÁ INSTALACE A ÚDRŽBA
Díky použití podstatně nižších průměrů trubek (60 mm a 100 mm) Comfort Air ® nabízí jednodušší vkládání rozvodů vzduchu do stěn a menší rozsah stavebních prací.
 
VÍCE VZDUCHU, MÉNĚ HLUKU
Ve srovnání s tradičními systémy je s ohledem na vysokou účinnost a rychlost vhánění vzduchu do místností hlučnost velmi nízká.
 
TEPLÝ, ČISTÝ A VOŇAVÝ VZDUCH
Comfort Air® dokáže omezit uvolňování množství prachu do místností. Filtr je snadno vyjímatelný a pratelný. Dle potřeby cílení horkého vzduchu si můžete vybrat z několika variant krbových mřížek- jednosměrné, obousměrné a mnohosměrné. Do oběhu vzduchu je možno také přidávat esenciální oleje, takže Váš domov můžete krásně provonět a relaxovat při aromaterapii.
 
NAPROSTÁ KONTROLA NÁKLADŮ
Comfort Air ® umožňuje přesnou kontrolu distribuce tepla mezi různými prostředími. Ve srovnání s běžnými systémy má systém Comfort Air ® až o 30% vyšší množství tepla, vyzářeného do prostoru a to vše s úsporou paliva díky vysoké účinnosti.
 
JEDINČNÝ DESIGN
Nejen kamna samotná, ale i kryty výstupů vzduchu mohou být ozdobou interiéru, v nabídce máme např. kryty s integrovaným nástěnným světlem, různé varianty krytů z ozdobného skla apod.

Váháte s výběrem vhodného produktu? 

Rádi vám poradíme a doporučíme nejvhodnější systém vytápění, dle vašich potřeb.
Neváhejte nás kontaktovat.

Krby Pinc MCZ

Háje 78, Příbram

PSČ: 261 01
+420 724 154 864 krbypinc@seznam.cz