Krbová kamna 

Krbová kamna MCZ mohou býr jediněčným designovým doplňkem vašeho domova. 
Vyrábějí se v dvouplášťovém provedení. Vnější plášť krbových kamen může být obložen keramickým obkladem nebo jej tvoří plášť z ocelového plechu opatřený odolnou žáruvzdornou barvou. Regulovatelný tepelný výkon krbových kamen MCZ se pohybuje od 3,6 kW do 13 kW dle typu a lze jej jednoduše ovlivňovat pomocí primárního a sekundárního přívodu spalovacího vzduchu. 
Krbová kamna MCZ se vyznačují vysokou účinností od 80%. Poskytují ekonomické vytápění při malé spotřebě paliva. Takto vysoké hodnoty je docíleno především způsobem terciárního spalování, který se stává běžnou součástí u všech nových modelů. 
Většina modelů je vybavena technologií OYSTER s externím přívodem vzduchu a dokonale utěsněným ohništěm, která jsou ideální zejména do nízkoenergetických či pasivních staveb. Tím je dosaženo nejen nízkých emisních hodnot, ale zejména nižší spotřeby paliva, která vám šetří peníze. Většina kamen splňuje emisní limity „Clean technology“, která zaručuje dosažení nejpřísnějších evropských emisních limitů, které budou platné po roce 2015.
 
V naší nabídce naleznete také teplozdušná krbová kamna na dřevo s rozvodem vzduchu, které jsou novinkou na českém trhu a MCZ je jediná značka, která tento typ kamen vyrábí.

 

Váháte s výběrem vhodného produktu? 

Rádi vám poradíme a doporučíme nejvhodnější systém vytápění, dle vašich potřeb.
Neváhejte nás kontaktovat.

Krby Pinc MCZ

Háje 78, Příbram

PSČ: 261 01
+420 724 154 864 krbypinc@seznam.cz